22. septembra od 09:00 do 13:30 sa v rámci projektu MIDIH uskutočni záverečne verejné podujatie s názvom La Gare du MIDIH, vaša „stanica“ pre cestu k digitálnej transformácii (DT).

Tri virtuálne „vlaky“ digitálnej transformácie (DT) odídu z Gare du MIDIH : o 9.00 hod. to bude DIH vlak – „Ako riadiť DT MSP prostredníctvom DIH (Digital Innovation HUB)“; o 10.45 hod. OSDMP vlak – Ako podporovať DT v priemysle prostredníctvom  „open source“ digitálnych služieb a platforiem vyvinutých a aplikovaných v projekte MIDIH; a o 12.15 hod. DIHIWARE vlak, ako podporovať inovácie, kolaboráciu a DT službami Kolaboračnej platformy DIHIWARE prostredníctvom daného DIH-u (resp. siete spolupracujúcich DIH-ov). Na palube týchto vlakov nájdete vysokokvalifikovaných odborníkov (z aj mimo MIDIH projektu), ktorí budú diskutovať o príležitostiach a výzvach pre digitálnu transformáciu európskeho výrobného priemyslu a MSP. Konečným cieľom troch vlakov je nový finančný rámec Európskej komisie pre roky 2021 – 2027.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a pripojte sa k nám na La GARE du MIDIH. Program a registrácia je už sprístupnená na stránke https://eventmaker.at/gare-du-midih-2020/ .

Tešíme sa na stretnutie počas Gare du MIDIH.
Team UVP TECHNICOM